Кабельне телебачення “Тевіант” – Про нас

Швидкісний інтернет Ужгород

Кабельне телебачення “Тевіант” – Про нас

maincabletv

Кабельне телебачення “Тевіант” є першим оператором телекомунікаційних послуг на території міста Ужгород. Починаючи з 1991 року ми використовуємо сучасні технології для забезпечення потреб наших клієнтів. Інтенсивно розвиваючи мережу кабельного телебачення та збільшуючи кількість каналів, ми стали лідерами на ринку телекомунікаційних послуг міста Ужгород.

Так, у 2003 році ми першими на Закарпатті запровадили технологію DOCSIS для надання послуг доступу до Internet через існуючу мережу кабельного телебачення. Починаючи з 2006 року – активно використовуємо оптоволоконнний кабель для забезпечення найкращої якості наших послуг, побудували сучасну оптоволоконну Ethernet мережу. Швидкість передачі даних всередині мережі сягає 10 Гігабіт за секунду, що забезпечує безперешкодний доступ до Інтернету та комфортне користування для наших абонентів. .

Сьогодні “Тевіант” є сучасною мережею, в якій використовуються такі класичні технології, як DOCSIS та кабельне телебачення, поряд із сучасними Internet-технологіями. Результатом нашої роботи є вдячні абоненти, сучасні технології надання послуг, надійна мережа.

Ми з радістю чекаємо на Вас серед наших клієнтів!

Вдячний колектив СМП “Тевіант”.